تاریخ اجرا: 29 اکتبر 2015

شرکت محدود BioMarin Europe ‏(BioMarin) به حریم خصوصی بازدیدکنندگان از وبسایت و سرویس های آنلاین خود احترام می گذارد و برای اطمینان مشتریان،‌شرکا، بیماران و کارمندان ارزش قائل است.

این سیاست حریم خصوصی و اطلاعیه اقدامات مربوط به اطلاعات («اطلاعیه حریم خصوصی»)، اقدامات BioMarin را در خصوص جمع آوری، استفاده و افشاء اطلاعاتی که ممکن است از طریق وبسایت ها و سرویس های آنلاین ما (در مجموع، «سرویس ها») ارائه دهید و به این اطلاعیه حریم خصوصی مربوط می شود، تعیین می کند. این اطلاعیه حریم خصوصی فقط در خصوص «سرویس ها» اعمال می شود و برای اطلاعاتی که ما به صورت آفلاین جمع آوری می کنیم،‌کاربرد ندارد. لطفاً قبل از استفاده از «سرویس های» ما، اطلاعیه حریم خصوصی را به طور کامل مطالعه کنید. با استفاده از «سرویس ها»، شما موافقت خود را با شرایط این اطلاعیه حریم خصوصی اعلام می کنید.

جمع آوری اطلاعات

کوکی های مورد استفاده در این سایت

ممکن است از کوکی ها، برچسب های پیکسل و فن آوری های مشابه برای جمع آوری اطلاعات به صورت خودکار استفاده کنیم. کوکی ها بیت های کوچکی از اطلاعات هستند که توسط مرورگر وب شما ذخیره می شوند. برچسب های پیکسل، تصاویر بسیار کوچک یا بخش های کوچکی از داده ها هستند که در تصاویر جاگذاری می شوند، همچنین با نام «بیکن وب» یا «GIF های شفاف» شناخته می شوند که می توانند کوکی ها را تشخیص دهند، همچنین می توانند تاریخ و زمانی که صفحه در آن بازدید شده است،‌توضیحی از صفحه در جایی که برچسب پیکسل قرار دارد و اطلاعات مشابهی از دستگاه یا کامپیوتر شما را تشخیص دهند. با استفاده از «سرویس ها»،‌شما با استفاده ما از کوکی ها و فناوری های مشابه موافقت می کنید. با پیکربندی تنظیمات برگزیده یا گزینه های مرورگر خود می توانید تصمیم بگیرید که آیا کامپیوتر کوکی را قبول کند یا خیر و اگر قبول می کند نحوه پذیرش آن را تعیین می کنید. با این حال،‌اگر تصمیم گرفتید کوکی ها را قبول نکنید،‌ممکن است نتوانید از برخی از محصولات، سرویس ها یا قابلیت های آنلاین موجود در «سرویس ها» استفاده کنید.

حریم خصوصی کودکان

BioMarin به حریم خصوصی کودکان احترام می گذارد و ما متعهد هستیم که از قانون حفظ حریم خصوصی آنلاین کودکان (COPPA) پیروی کنیم. «سرویس ها» به صورت آگاهانه یا بدون رضایت والدین اقدام به جمع آوری اطلاعات، استفاده یا افشاء آنها از کودکان زیر 13 سال نخواهند کرد، مگر در شرایطی که توسط COPPA مجاز شمرده شود. با اعلام رضایت خود،‌شما موافقت می کنید که ما می توانیم اطلاعات شخصی فرزند شما را همراستا با اطلاعیه حریم خصوصی جمع آوری،‌استفاده و فاش کنیم.

اگر در خصوص عملکردهای اطلاعاتی ما در رابطه با کودکان سؤالی دارید یا مایل به بررسی اطلاعات، پاک کردن یا توقف جمع آوری اطلاعات بیشتر از اطلاعات شخصی فرزند خود هستید،‌می توانید به ما در اینجا ایمیل ارسال کنید: service@morquioanswers.eu.

پیوندهایی به محتوای شخص ثالث

برای راحتی بازدیدکنندگانمان، ممکن است «سرویس‌ها» با برخی از سایت ها، خدمات و سایر محتوا هایی که توسط اشخاص ثالث مدیریت و نگهداری می شوند، پیوند برقرار کنند. این اشخاص ثالث مستقل از ما عمل می کنند و ما اقدامات حریم خصوصی آنها را کنترل نمی کنیم. BioMarin محتوا،‌اشخاص یا نهادهای مرتبط با چنین پیوندهایی را تأیید نمی کند. اطلاعیه حریم خصوصی در خصوص محتوای شخص ثالث اعمال نمی شود. توصیه می کنیم سیاست های حریم خصوصی هر شخص ثالثی را که اطلاعات در اختیارش می گذارید، بررسی کنید.

تغییراتی در خصوص این اطلاعیه حریم خصوصی

ما این حق را برای خود محفوظ می دانیم که گهگاه بدون اطلاع قبلی در این اطلاعیه حریم خصوصی تغییراتی ایجاد کنیم. چنین تغییرات به محض پست شدن در این «سرویس ها» قابل اجرا خواهند بود. ادامه استفاده شما از «سرویس ها» بعد از اعمال تغییرات روی اطلاعیه حریم خصوصی به منزل قبول شرایط و ضوابط جدید است.

تماس با ما

اگر در خصوص این اطلاعیه حریم خصوصی سؤالی دارید، می توانید به آدرس زیر با ما مکاتبه
کنید:
BioMarin Pharmaceutical Inc.
105 Digital Drive
Novato, CA
94949
Phone:‎(415) 506–6700‎
ایمیل: service@morquioanswers.eu